ارسال ایمیل و پیامک به جامعه هدف شما «ای استخدام» کلیه اخبار و آگهی های استخدامی را به تناسب رشته ، تخصص و شهر تفکیک می نماید و آگهی ها را از طریق ایمیل یا پیامک برای کاربران ارسال می کند.

اطلاع رسانی گسترده در فضای وب با درج آگهی در وب سایت «ای-استخدام» از مزیت انتشار گسترده آگهی استخدام خود در فضای وب بهره‌مند خواهید شد.

صرفه جویی در هزینه و زمان شما با درج آگهی استخدام خود در وب سایت «ای استخدام» با کمترین هزینه در کوتاهترین زمان، بهترین بازخورد را دریافت خواهید کرد

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، آگهی دهنده گرامی به اطلاع میرسانیم میتوانید جهت مشاوره و راهنمایی در ساعات اداری با شماره تلفن ۴۴۲۹۱۸۴۴-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

درج آگهی استخدام


اطلاعات تماسی که مایلید در آگهی نمایش داده شوند را مشخص نمائید.انتخاب فایل...در صورت تمایل به ارسال فایل متن آگهی، می‌توانید فایل خود را در قالب نرم‌افزارهای آفیس ارسال نمائید.

درج آگهی استخدام


اطلاعات تماسی که مایلید در آگهی نمایش داده شوند را مشخص نمائید.انتخاب فایل...


در صورت تمایل به ارسال فایل متن آگهی، می‌توانید فایل خود را در قالب نرم‌افزارهای آفیس ارسال نمائید.

برخی از کارفرمایان برگزیده


  • با توجه به کیفیت بالای خدمات و هزینه های اطلاع رسانی گسترده هر آگهی، درج آگهی استخدام در این وب سایت رایگان نمیباشد. شرایط همکاری، خدمات و تعرفه‌های درج آگهی که بر اساس استان، تعداد ردیفهای شغلی و نوع آگهی محاسبه می شود، در صفحه بعد برای شما نمایش داده خواهد شد.